Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Aplinkosauga

Green_connection_259x194.jpg

Green Connection ir Green Star System TM

Antalis glaudžiai bendradarbiauja su savo tiekėjais, klientais ir kitomis suinteresuotomis šalimis, siekdamas tinkamai suderinti naujoves, pridėtinę vertę ir rūpinimąsi gamta. Aplinkos apsaugos iniciatyvos diegiamos pačioje grupėje bei vietiniu lygmeniu, kad būtų pasiekti šie 3 pagrindiniai tikslai:
• Antalis įsipareigoja tausoti aplinką kasdienėje savo veikloje
• Tiekti aplinkai nekenksmingą popierių
• Užtikrinti siūlomų produktų atsakingą tiekimą

Siekdamas skleisti šią žinią ir parengti nuoseklią aplinkos tausojimo strategiją, taikytiną visos grupės mastu, Antalis pristato naują  Green Connectionkoncepciją. Tikime, kad šis ženklas artimiausiu metu taps atpažįstamu ir bus naudojamas ant leidinių, skirtų informuoti klientus apie aplinkosaugą bei bus žymimi visi aplinką tausojantys projektai ir iniciatyvos.
Antalis yra įdiegęs aplinkai nekenksmingų produktų, atitinkančių griežtus aplinkosaugos reikalavimus žymėjimo sistemą Green Star SystemTM . Ši „žvaigždžių“ skyrimo sistema padės klientams atrasti jų projektams tinkamą ir aplinkai nekenksmingą popierių. Kuo daugiau „žvaigždžių“ priskirta popieriaus rūšiai – tuo jis labiau tausojantis aplinką.

 

 • Ekologiško popieriaus pasirinkimas

  Antalis siūlo platų ekologiško popieriaus asortimentą, tinkamą spausdinti ofsetine, skaitmenine, lazerine bei rašaline technika. Norėdama padėti klientams atrasti jų projektams tinkamą ir aplinkai nekenksmingą popierių įmonė yra įdiegusi Gren Star System TM. Kuo daugiau žvaigždžių priskirta popieriaus rūšiai – tuo jis labiau tausojantis aplinką. Kad popierius būtų laikomas ekologišku, pagal Antalio Gren Star System TM sertifikavimo sistemą turi turėti ne mažiau nei 3 žvaigždes.
  Taikant šią sistemą pateikiama svarbiausia informacija apie pluošto kilmę ir gamybos procesą – tai du svarbiausi rodikliai, parodantys popieriaus gamybos ciklo poveikį aplinkai.

   

   


   

  Sužinoti daugiau