Apie Mus

dsccop_259x194.jpg

D2b naujienos

„Antalis" jau septintus metus iš eilės dalyvauja DSCOOP renginyje ir yra platininis jo rėmėjas.

„Antalis", vienas pagrindinių skaitmeninės spaudos rinkos veikėjas, per ilgus metus išvystęs ilgalaikę partnerystę su DSCOOP" ir HP" įrangos naudotojais. DSCOOP renginys yra puiki galimybė Antaliui" parodyti savo siūlomus skaitmeninius produktus tiek mažoms, tiek didelėms rinkoms.

Šiais metais Antalis" pristato savo skaitmenines naujienas: naujas poliiesterinių medžiagų, sertifikuotų HP Indigo, asortimentas (ryškios spalvos, metalo efektai,..); naujasis PowerCoat" popierius sujungiantis skaitmeninį pasaulį ir popierių. 


Sužinoti daugiau

 


DSCOOP EMEA ir Antalio bendradarbiavimas - tai dar vienas rimtas įrodymas, kad Antalis atsakingai žiūri į skaitmeninės spaudos vystymą ir tai daro remdamasis „d2b“ strategijos iniciatyvomis.

Antalis „d2b” siūlo tinkamas priemones didelio ir mažo formato skaitmeninei spaudai

Antalis „d2b” strategijos iniciatyva siekia padėti savo klientams, siūlydama įprastą kreidinį ir nekreidinį popierių, kuris visiškai suderinamas su klientų naudojamomis skaitmeninėmis spausdinimo mašinomis bei INOVACINES MEDŽIAGAS (sintetinį, magnetinį popierių, lipnų popierių ir t.t.,).

Daugiau apie Antalio „d2b“ pavyzdžių katalogą

Antalis „d2b” informuoja apie skaitmeninės spaudos naudą

Antalio „d2b”  popieriaus produktų rinkodaros komandos, veikiančios visose Europos šalyse, įrodo sukuriamą pridėtinę vertę, kurią suteikia skaitmeninė spauda, naudojant naujas spausdinimo medžiagas, technikos inovacijas ir naujus produktų naudojimo būdus, pavyzdžiui, suasmeninimą, spausdinimą pagal poreikį ir įvairių medijų rinkodaros kampanijas.

• Antalis „d2b” dalinasi patirtimi ir geriausia praktika

Dalinkitės patirtimi ir geriausia praktika. Antalio „d2b“ renginiai (reguliarūs susitikimai, vykstantys visoje Europoje) suburia reklamuotojus, leidėjus, spaustuvininkus, skaitmeninės įrangos gamintojus. Tai puiki galimybė gauti informacijos apie naujas medijas (sintetines, magnetines ir t.t.) ir naujas technines galimybes (balti dažai, dimensinis rašalas, tekstūros efektai ir t.t.).