Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

apie mus

Large_Format_Printing_Content_259x194.jpg

Esate  vaizdinės reklamos gamintojas

Norite prisijungti prie „Antalio“ d2b tinklo ir išnaudoti naujas verslo galimybes?

Tiesiog junkitės prie d2b tinklo

„Antalio“ d2b tinklas vienija didelio formato spaudos įrenginių gamintojus, laikmenų gamintojus, ryšių ir reklamos agentūras bei įmones, panašias į jūsiškę. d2b – fantastiškas būdas dalintis žiniomis, patirtimi, semtis naujų idėjų naujoms verslo galimybėms. Prisijungę prie d2b, Jūs atrasite naujas didelio formato spaudos medžiagas ir naudojimo sritis, kurios leis jums išsiskirti iš minios.

 

„Antalio“ plačiaformatės spaudos medžiagos visoms naudojimo sritims

„Antalis“ turi plačiausią sprendimų pasirinkimą, priderintą prie Jūsų spausdinimo įrangos ir tinkamą naudoti bet kuriam kūrybiniam darbui. Dirbdami galite pasitikėti mūsų patikrintais sprendimais, gauti informaciją apie sertifikavimą ir suderinamumą, reikalingą spausdinimui be problemų.

 

banner_d2b_coala_685x266.jpg

 

„Antalio“ d2b padės Jums įgyti naujas verslo galimybes:

 •  Demonstruoti kūrybinį didelio formato spaudos potencialą savo klientams.
 •  Demonstruoti naujausias naudojimo sritis, kurias atveria plačiaformatė spauda.
 •  Naudotis „Antalio“ priemonėmis, atskleidžiant skaitmeninio spausdinimo medžiagų įvairovę.
 • Naujausios SKAITMENINĖS SPAUDOS NAUDOJIMO SRITYS

  Plačiaformatė spauda – tai žymiai daugiau, nei tiesiog popieriniai plakatai ir lipdukai. Tai nuostabus naujų techninių galimybių ir naujausių naudojimo sričių pasaulis, kuriame Jūs tampate tikru spaudos paslaugų teikėju.

  Palaikydamas ryšius su visais skaitmeninės spaudos ekosistemos dalyviais, „Antalis“ suteikia Jums galimybę matyti konkrečius naujus interjerų dekoro, lauko reklamos, prekybos taškų apipavidalinimo ir automobilių puošybos pavyzdžius.

 • „ANTALIO“ PLAČIAFORMATĖS SPAUDOS MEDŽIAGŲ ĮVAIROVĖ

  „Antalio“ asortimente Jūs rasite visas standžiąsias ir lanksčiąsias medžiagas spausdinimui, eksponavimo ir montavimo sprendimus.

 • JUNKITĖS PRIE „ANTALIO“ D2B TINKLO

  „Antalis“ klientams reguliariai organizuoja įvairius renginius visose Europos šalyse, kuriose turi prekybos atstovybes ir parduotuves. Šie renginiai suteikia fantastiškas galimybes palaikyti ryšius su skaitmeninės spaudos rinkos dalyviais ir „Antalio“ d2b („Skaitmeninės technologijos verslui“) tinklu: ryšių ir rinkodaros agentūromis, spaudos paslaugų teikėjais, skaitmeninės spaudos įrenginių gamintojais, popieriaus gamintojais…

  Šie renginiai suteiks jums galimybę įgyti naujų idėjų dėl rinkodaros kampanijų, dalintis žiniomis, sužinoti naujausias rinkos tendencijas ir užmegzti naujus kontaktus.

  Sužinoti daugiau