Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

apie mus

Offset_Content_259x194.jpg

Esate  spaustuvininkas

... ir norite kuo efektyviau naudoti savo skaitmeninės spaudos įrangą, didindami jos apkrovos koeficientą, įvairindami medžiagų, ant kurių spausdinate, tipus ir siekdami naujų rinkų ir naujų spaudos naudojimo sričių?

Tiesiog prisijunkite prie d2b tinklo

„Antalio“ d2b tinklas vienija rinkodaros ir ryšių vadybininkus, prekės ženklų savininkus, leidėjus, reklamos paslaugų teikėjus ir įmones, panašias į jūsiškę. Prisijungę prie d2b tinklo, galėsite dalintis patirtimi ir atrasti naujas skaitmenines medžiagas, kurios padės išnaudoti naujas verslo galimybes.

 

„Antalio“ skaitmeninių produktų asortimentas apima tradicines ir naujausias medžiagas, galinčias suteikti netikėtą įkvėpimą!

„Antalis“ turi atrinkęs medžiagas, specialiai skirtas visoms skaitmeninėms technologijoms: rašalinei „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ spaudai. Jus nustebins produktų įvairovė ir skaitmeninės spaudos kokybė.

 • „ANTALIO“ UNIKALŪS POPIERIAUS IŠTEKLIAI

  „Antalis“ jau daugelį metų tiekia popierių ofsetinės spaudos paslaugų teikėjams. Šiandien „Antaliui“ ypač svarbu skatinti savo klientų technologinę ir strateginę evoliuciją, tiekiant išsamų paslaugų ir produktų asortimentą, atspindintį kintančią aplinką.

  Siekiant kuo efektyviau naudoti Jūsų skaitmeninės spaudos įrangą ir optimizuoti popieriaus atsargas ofsetinės ir skaitmeninės spaudos įrenginiams, „Antalis“ teikia išsamią informaciją apie produktus, kuri atskleidžia suderinamumo / sertifikavimo duomenis pagal produktų tipus ir spaudos technologijas.

  Specialiai skirtas Jūsų skaitmeninei įrangai „Antalio“ d2b produktų asortimentas suteikia platų laikmenų pasirinkimą, pritaikytą Jūsų spaudos technologijai (rašalinei ir „Dry Toner“ spaudai).

 • NAUJAUSIOS SKAITMENINĖS SPAUDOS NAUDOJIMO SRITYS

  Skaitmeninė spauda yra žymiai daugiau, nei tiesiog sparčioji spauda. Tai nuostabus naujų techninių galimybių ir naujausių naudojimo sričių pasaulis, kuriame Jūs tampate tikru spaudos paslaugų teikėju. 

  Turėdamas ryšį su visais skaitmeninės spaudos ekosistemos dalyviais, „Antalis" suteikia jums galimybę matyti konkrečius sėkmingų kryžminės tiesioginės rinkodaros kampanijų pavyzdžius, kurių investicijų grąža yra žymiai didesnė (+34%*), palyginti su standartinių tiesioginės rinkodaros kampanijų investicijų grąža.

  Dalindamiesi kintamųjų duomenų spaudos ir versijų tvarkymo pavyzdžiais, įgysite naujų idėjų kaip padaryti, kad jūsų pasiūlymas išsiskirtų iš konkurentų pasiūlymų.

  *Šaltinis: „Infotrends“

 • „ANTALIO“ PRODUKTŲ ĮVAIROVĖ

  „Antalio“ d2b produktų asortimentą sudaro platus kreidinio, nekreidinio, dekoratyvinio popieriaus ir specialiųjų medžiagų pasirinkimas. Kiekviena iš šių 4 produktų kategorijų apima įvairius produktų kategorijos tipus, kurie suteikia skaitmeninės spaudos paslaugų teikėjams galimybę naudoti visų rūšių medžiagas.

  - Nekreidinis popierius „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ skaitmeninės spaudos įrenginiams: „Image Digicolor“ spalvotiems lazeriniams įrenginiams – tai specialios kokybės nekreidinis popierius, pasižymintis išskirtiniu baltumu ir glotnumu.

  - „Arjowiggins“ dekoratyvinis popierius: „Antalis“ yra vienintelis popieriaus tiekėjas, siūlantis visą „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus asortimentą skaitmeninei spaudai: šis asortimentas apima didelį aukščiausios kokybės balto, įvairios tekstūros ir spalvoto popieriaus pasirinkimą, kuris yra visiškai suderinamas su skaitmeninėmis technologijomis.

  Specialieji produktai: lipniosios medžiagos, grafinis kartonas ir sintetinės medžiagos taip pat įeina į „Antalio“ skaitmeninių produktų asortimentą. Unikalių medžiagų derinimas su naujausiomis skaitmeninės spaudos galimybėmis padeda sukurti išskirtinius visų rūšių spausdintus dokumentus.

 • JUNKITĖS PRIE „ANTALIO“ D2B TINKLO

  „Antalis“ reguliariai organizuoja klientams įvairius renginius visose Europos šalyse, kuriose „Antalis“ turi prekybos atstovybes ir parduotuves. Šie renginiai suteikia fantastiškas galimybes palaikyti ryšius su skaitmeninės spaudos rinkos dalyviais ir „Antalio“ d2b („Skaitmeninės technologijos verslui“) tinklu: ryšių ir rinkodaros agentūromis, spaudos paslaugų teikėjais, skaitmeninės spaudos įrenginių gamintojais, popieriaus gamintojais…

  Šie renginiai suteiks jums galimybę įgyti naujų idėjų dėl rinkodaros kampanijų, dalintis žiniomis, sužinoti naujausias rinkos tendencijas ir užmegzti naujus kontaktus.

  Sužinoti daugiau

OLIN DIGITAL

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_119x89.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio HP Indigo ir Dry toner naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują Olin Digital“ popieriaus asortimentą. Pirmasis skaitmeninis popierius, kuris leidžia Jums pasiekti tikrai vienodą atspalvį ir aiškias spalvas.

Sužinoti daugiau

Magnecote 

Popieriaus ir technologijų susidūrimas

magnecote-119x89.jpg

Pirmas pasaulyje magnetinis popierius, ant kurio spausdinti taip paprasta, kaip ant popieriaus, o kitos jo savybės kaip magneto.

Sužinoti daugiau

Dekoratyvinis 
popierius skaitmeninei spaudai

Jūsų skaitmeninės spaudos projektams

AW-Creative-Digital_119x89px.png

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus kategorija apima aibę popieriaus rūšių, skirtų „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ spaudos mašinoms.

Sužinoti daugiau