Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie mus

d2b-web-design_259x194.jpg

Esate  reklamos agentūra...

... ir norite sužinoti naujų idėjų ir sukurti naujoviškas tiesioginės rinkodaros kampanijas?

Tiesiog prisijunkite prie d2b tinklo

„Antalio“ d2b tinklas vienija prekės ženklų savininkus, bendruosius ir ryšių vadybininkus, leidėjus ir reklamos paslaugų teikėjus. Prisijungę prie d2b tinklo, sužinosite naujų idėjų kaip išnaudoti naujas verslo galimybes ir nustebsite, kokį svarbų vaidmenį popierius gali atlikti kryžminės tiesioginės rinkodaros kampanijoje!

 

banner_d2b_3.jpg
 • Junkitės prie „Antalio“ d2b tinklo

  „Antalis“ klientams reguliariai organizuoja įvairius renginius visose Europos šalyse, kuriose turi prekybos atstovybes ir parduotuves. Šie renginiai suteikia fantastiškas galimybes palaikyti ryšius su skaitmeninės spaudos rinkos dalyviais ir „Antalio“ d2b („Skaitmeninės technologijos verslui“) tinklu: ryšių ir rinkodaros agentūromis, spaudos paslaugų teikėjais, skaitmeninės spaudos įrenginių gamintojais, popieriaus gamintojais…

  Šie renginiai suteiks jums galimybę įgyti naujų idėjų dėl rinkodaros kampanijų, dalintis žiniomis, sužinoti naujausias rinkos tendencijas ir užmegzti naujus kontaktus.

  Sužinoti daugiau
 • NAUJAUSIOS SKAITMENINĖS SPAUDOS NAUDOJIMO SRITYS

  Skaitmeninė spauda yra žymiai daugiau, nei tiesiog sparčioji spauda. Tai nuostabus naujų techninių galimybių ir naujausių naudojimo sričių pasaulis, kuriame Jūs tampate tikru spaudos paslaugų teikėju. 

  Turėdamas ryšį su visais skaitmeninės spaudos ekosistemos dalyviais, Antalis" suteikia Jums galimybę matyti konkrečius sėkmingų kryžminės tiesioginės rinkodaros kampanijų pavyzdžius, kurių investicijų grąža yra žymiai didesnė (+34%*), palyginti su standartinių tiesioginės rinkodaros kampanijų investicijų grąža.

  *Šaltinis: „Infotrends“

 • SKAITMENINĖS SPAUDOS KOKYBĖ IR KŪRYBIŠKUMAS

  Skaitmeninė spauda yra daug daugiau nei efektyvus ir ekonomiškas sprendimas mažo tiražo darbams atlikti. Dabar galima naudotis naujomis išradingomis spausdinimo technologijomis.

  - Skaitmeninės spaudos kokybė panaši į ofsetinės spaudos, tačiau skaitmeninės spaudos spalvų ryškumas yra intensyvesnis. Spausdinant skaitmeniniu būdu, gaunami puikūs rezultatai – galima išgauti ypač didelio tankio grynas spalvas (ypač naudojant spausdintuvus su „Dry Toner“ dažais).

  - Specialiųjų efektų dažai ir kūrybingumas: galima išskirti 3 specialiuosius efektus suteikiančius spaudos dažus:

  Dimensinis rašalas arba iškilioji/reljefinė spauda: gali būti naudojami siekiant išgauti iškilumo efektą, permatomų dažų sluoksnius uždėjus tiesiai ant spaudos pagrindo.

  Balti dažai: gali būti naudojami ant įvairių medžiagų, įskaitant permatomą popierių, tamsias, spalvotas ir metalo spalvos spaudos pagrindo medžiagas.

  Perlamutriniai ir auksiniai dažai: gali būti naudojami, kai nuotraukoms arba grafiniams spaudiniams norima suteikti įspūdingai atrodančio tviskėjimo.

 • „Antalio“ produktų įvairovė

  „Antalio“ d2b produktų asortimentą sudaro platus kreidinio, nekreidinio, dekoratyvinio popieriaus ir specialiųjų medžiagų pasirinkimas. Kiekviena iš šių 4 produktų kategorijų apima įvairius produktų kategorijos tipus, kurie suteikia skaitmeninės spaudos paslaugų teikėjams galimybę naudoti visų rūšių medžiagas.

  - Nekreidinis popierius „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ skaitmeninės spaudos įrenginiams: „Image Digicolor“ spalvotiems lazeriniams įrenginiams – tai specialios kokybės nekreidinis popierius, pasižymintis išskirtiniu baltumu ir glotnumu.

  - „Arjowiggins“ dekoratyvinis popierius: „Antalis“ yra vienintelis popieriaus tiekėjas, siūlantis visą „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus asortimentą skaitmeninei spaudai: šis asortimentas apima didelį aukščiausios kokybės balto, įvairios tekstūros ir spalvoto popieriaus pasirinkimą, kuris yra visiškai suderinamas su skaitmeninėmis technologijomis.

  Specialieji produktai: lipniosios medžiagos, grafinis kartonas ir sintetinės medžiagos taip pat įeina į „Antalio“ skaitmeninių produktų asortimentą. Unikalių medžiagų derinimas su naujausiomis skaitmeninės spaudos galimybėmis padeda sukurti išskirtinius visų rūšių spausdintus dokumentus.

 • SPECIALIEJI PRODUKTAI

  Grafiniai kartonai: „Antalis“ turi sudaręs kreidinių ir nekreidinių kartonų asortimentą pvz. „Invercote“, „Trucard“ arba „Carta“, kuris visiškai suderinamas su skaitmeninės spaudos technologijomis ir yra ypač pritaikytas naudoti kgrafikos ir pakavimo srityse.

  Lipnus popierius: lipnių medžiagų asortimentas skaitmeninės spaudos įrenginiams sukurtas taip, kad atitiktų visus kokybės reikalavimus, tokius kaip lygumas ir tinkamumas spausdinti, kurie užtikrina geriausią spausdinimo kokybę ir efektyvumą. Asortimentą rasite čia

  Sintetinės medžiagos: „Antalis“ suteikia galimybę paįvairinti Jūsų produktų pasiūlą naudojant inovacines spaudos pagrindo medžiagas, tokias kaip visiškai aplinkai nekenksmingas polipropileno medžiagas. Žiūrėkite asortimentą čia.

  Magnetinis popierius: „MagneCote“ yra nuostabus produktas – spausdinti ant jo taip pat paprasta kaip ant popieriaus, tačiau jo savybės kaip magneto!