Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie mus

d2b-copyshops-259x194.jpg

Esate  kopijavimo/dauginimo paslaugų teikėjas...

... ir norite plėsti savo produktų asortimentą medžiagų, naudojamų skaitmeninėje spaudoje, tipais ir spaudinių naudojimo sritimis, kurias siūlote savo klientams?

Tiesiog prisijunkite prie d2b tinklo

„Antalio“ d2b tinklas vienija reklamos paslaugų teikėjus, prekės ženklų savininkus, leidėjus ir panašias į Jūsų įmones. Prisijungę prie d2b tinklo, Jūs dalinsitės patirtimi ir įgysite naujų idėjų naujoms verslo galimybėms.

 • NAUJAUSIOS SKAITMENINĖS SPAUDOS NAUDOJIMO SRITYS

  Skaitmeninė spauda yra žymiai daugiau, nei tiesiog sparčioji spauda. Tai nuostabus naujų techninių galimybių ir naujausių naudojimo sričių pasaulis, kuriame Jūs tampate tikru spaudos paslaugų teikėju. 

  Dalindamiesi kintamųjų duomenų spaudos ir versijų tvarkymo pavyzdžiais, įgysite naujų idėjų kaip pasiekti, kad jūsų pasiūlymas išsiskirtų iš konkurentų pasiūlymų.

  Turėdamas ryšį su visais skaitmeninės spaudos ekosistemos dalyviais, „Antalis“ suteikia jums galimybę gauti konkrečius pavyzdžius kaip medžiagos buvo kūrybingai panaudotos, sukuriant pridėtinę vertę, ir kaip juos diferencijuotai panaudoti savo klientams ir nuosavoje įmonėje.

 • Junkitės prie „Antalio“ d2b tinklo

  „Antalis“ klientams reguliariai organizuoja įvairius renginius visose Europos šalyse, kuriose turi prekybos atstovybes ir parduotuves. Šie renginiai suteikia fantastiškas galimybes palaikyti ryšius su skaitmeninės spaudos rinkos dalyviais ir „Antalio“ d2b („Skaitmeninės technologijos verslui“) tinklu: ryšių ir rinkodaros agentūromis, spaudos paslaugų teikėjais, skaitmeninės spaudos įrenginių gamintojais, popieriaus gamintojais…

  Šie renginiai suteiks jums galimybę įgyti naujų idėjų dėl rinkodaros kampanijų, dalintis žiniomis, sužinoti naujausias rinkos tendencijas ir užmegzti naujus kontaktus.

  Sužinoti daugiau
 • „Antalio“ produktų įvairovė

  „Antalio“ d2b produktų asortimentą sudaro platus kreidinio, nekreidinio, dekoratyvinio popieriaus ir specialiųjų medžiagų pasirinkimas. Kiekviena iš šių 4 produktų kategorijų apima įvairius produktų kategorijos tipus, kurie suteikia skaitmeninės spaudos paslaugų teikėjams galimybę naudoti visų rūšių medžiagas.

  - Nekreidinis popierius „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ skaitmeninės spaudos įrenginiams: „Image Digicolor“ spalvotiems lazeriniams įrenginiams – tai specialios kokybės nekreidinis popierius, pasižymintis išskirtiniu baltumu ir glotnumu.

  - „Arjowiggins“ dekoratyvinis popierius: „Antalis“ yra vienintelis popieriaus tiekėjas, siūlantis visą „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus asortimentą skaitmeninei spaudai: šis asortimentas apima didelį aukščiausios kokybės balto, įvairios tekstūros ir spalvoto popieriaus pasirinkimą, kuris yra visiškai suderinamas su skaitmeninėmis technologijomis.

  Specialieji produktai: lipniosios medžiagos, grafinis kartonas ir sintetinės medžiagos taip pat įeina į „Antalio“ skaitmeninių produktų asortimentą. Unikalių medžiagų derinimas su naujausiomis skaitmeninės spaudos galimybėmis padeda sukurti išskirtinius visų rūšių spausdintus dokumentus.

OLIN DIGITAL

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_119x89.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio HP Indigo ir Dry toner naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują Olin Digital“ popieriaus asortimentą. Pirmasis skaitmeninis popierius, kuris leidžia Jums pasiekti tikrai vienodą atspalvį ir aiškias spalvas.

Sužinoti daugiau

Magnecote 

Popieriaus ir technologijų susidūrimas

magnecote-119x89.jpg

Pirmas pasaulyje magnetinis popierius, ant kurio spausdinti taip paprasta, kaip ant popieriaus, o kitos jo savybės kaip magneto.

Sužinoti daugiau

Dekoratyvinis 
popierius skaitmeninei spaudai

Jūsų skaitmeninės spaudos projektams

AW-Creative-Digital_119x89px.png

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus kategorija apima aibę popieriaus rūšių, skirtų „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ spaudos mašinoms.

Sužinoti daugiau