Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie mus

d2b-inhouse_259x194.jpg

Jūs  įmonėje turite savo skaitmeninę įrangą...

... ir norite kitiems skyriams teikti kokybiškas paslaugas, plėsdami spaudos medžiagų asortimentą ir pasiūlydami gerai atliekamus darbus per ypač trumpą laiką?

Tiesiog prisijunkite prie d2b tinklo

„Antalio“ d2b tinklas vienija reklamos paslaugų teikėjus, prekės ženklų savininkus, leidėjus ir panašias į Jūsų įmones. Prisijungę prie d2b tinklo, Jūs dalinsitės patirtimi ir įgysite naujų idėjų naujoms verslo galimybėms.

 • „Antalio“ produktų įvairovė

  „Antalio“ d2b produktų asortimentą sudaro platus kreidinio, nekreidinio, dekoratyvinio popieriaus ir specialiųjų medžiagų pasirinkimas. Kiekviena iš šių 4 produktų kategorijų apima įvairius produktų kategorijų tipus, kurie suteikia skaitmeninės spaudos paslaugų teikėjams galimybę naudoti visų rūšių medžiagas.

  - Nekreidinis popierius „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ skaitmeninės spaudos įrenginiams: „Image Digicolor“ skirtas spalvotiems lazeriniams įrenginiams – tai specialios kokybės nekreidinis popierius, pasižymintis išskirtiniu baltumu ir glotnumu.

  - „Arjowiggins“ dekoratyvinis popierius: „Antalis“ yra vienintelis popieriaus tiekėjas, siūlantis visą „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus asortimentą skaitmeninei spaudai: šis asortimentas apima didelį aukščiausios kokybės balto, įvairios tekstūros ir spalvoto popieriaus pasirinkimą, kuris yra visiškai suderinamas su skaitmeninėmis technologijomis.

  Specialieji produktai: lipniosios medžiagos, grafinis kartonas ir sintetinės medžiagos taip pat įeina į „Antalio“ skaitmeninių produktų asortimentą. Unikalių medžiagų derinimas su naujausiomis skaitmeninės spaudos galimybėmis padeda sukurti išskirtinius visų rūšių spausdintus dokumentus.

 • Specialieji produktai

  Grafiniai kartonai: „Antalis“ turi sudaręs kreidinių ir nekreidinių kartonų asortimentą pvz. „Invercote“, „Trucard“, kuris visiškai suderinamas su skaitmeninės spaudos technologijomis ir yra ypač pritaikytas naudoti kgrafikos ir pakavimo srityse.

  Lipnus popierius: lipnių medžiagų asortimentas skaitmeninės spaudos įrenginiams sukurtas taip, kad atitiktų visus kokybės reikalavimus, tokius kaip lygumas ir tinkamumas spausdinti, kurie užtikrina geriausią spausdinimo kokybę ir efektyvumą. Asortimentą rasite čia

  Sintetinės medžiagos: „Antalis“ suteikia galimybę paįvairinti Jūsų produktų pasiūlą naudojant inovacines spaudos pagrindo medžiagas, tokias kaip visiškai aplinkai nekenksmingas polipropileno medžiagas. Žiūrėkite asortimentą čia.

  Magnetinis popierius: „MagneCote“ yra nuostabus produktas – spausdinti ant jo taip pat paprasta kaip ant popieriaus, tačiau jo savybės kaip magneto!

 • „Antalio“ unikalūs popieriaus ištekliai

  „Antalis“ jau daugelį metų tiekia popierių ofsetinės spaudos paslaugų teikėjams. Šiandien „Antaliui“ ypač svarbu skatinti savo klientų technologinę ir strateginę evoliuciją, tiekiant išsamų paslaugų ir produktų asortimentą, atspindintį kintančią aplinką.

  Siekiant kuo efektyviau naudoti Jūsų skaitmeninės spaudos įrangą ir optimizuoti popieriaus atsargas ofsetinės ir skaitmeninės spaudos įrenginiams, „Antalis“ teikia išsamią informaciją apie produktus, kuri atskleidžia suderinamumo / sertifikavimo duomenis pagal produktų tipus ir spaudos technologijas.

  Specialiai skirtas Jūsų skaitmeninei įrangai „Antalio“ d2b produktų asortimentas suteikia platų laikmenų pasirinkimą, pritaikytą Jūsų spaudos technologijai (rašalinei ir „Dry Toner“ spaudai).

 • Junkitės prie „Antalio“ d2b tinklo

  „Antalis“ klientams reguliariai organizuoja įvairius renginius visose Europos šalyse, kuriose turi prekybos atstovybes ir parduotuves. Šie renginiai suteikia fantastiškas galimybes palaikyti ryšius su skaitmeninės spaudos rinkos dalyviais ir „Antalio“ d2b („Skaitmeninės technologijos verslui“) tinklu: ryšių ir rinkodaros agentūromis, spaudos paslaugų teikėjais, skaitmeninės spaudos įrenginių gamintojais, popieriaus gamintojais…

  Šie renginiai suteiks jums galimybę įgyti naujų idėjų dėl rinkodaros kampanijų, dalintis žiniomis, sužinoti naujausias rinkos tendencijas ir užmegzti naujus kontaktus.

  Sužinoti daugiau

Olin digital

Pirmasis aukštos kokybės ofsetinis popierius skaitmeninei spaudai

Olin_chambre_149x122.png

Jei ieškote ofsetinio popieriaus tinkančio „HP Indigo“ ir „Dry toner“ naudojantiems spausdintuvams, atraskite naują „Olin Digital“ popieriaus asortimentą. Pirmasis skaitmeninis popierius, kuris leidžia Jums pasiekti tikrai vienodą atspalvį ir aiškias spalvas.

Sužinoti daugiau

Magnecote 

Popieriaus ir technologijų susidūrimas

magnecote-119x89.jpg

Pirmas pasaulyje magnetinis popierius, ant kurio spausdinti taip paprasta, kaip ant popieriaus, o kitos jo savybės kaip magneto.

Sužinoti daugiau

Dekoratyvinis 
popierius skaitmeninei spaudai

Jūsų skaitmeninės spaudos projektams

awcp_push_119x89.jpg

„Antalio“ dekoratyvinio popieriaus kategorija apima aibę popieriaus rūšių, skirtų „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ spaudos mašinoms.

Sužinoti daugiau