Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

apie mus

Designer_Content_259x194.jpg

Esate  dizaineris

...ir norite naujų idėjų bei naujų tendencijų? Norite žinoti, kaip naujos medžiagos ir naujos skaitmeninės spaudos technologijos gali praturtinti jūsų kūrybingumą?

Tiesiog junkitės prie d2b tinklo

„Antalio“ d2b tinklas vienija prekės ženklų savininkus, korporacijų ir ryšių vadybininkus, leidėjus ir reklamos paslaugų teikėjus. Prisijungę prie d2b tinklo, Jūs atrasite naujus medžiagų tipus ir naujus techninius privalumus, pavyzdžiui, baltus dažus, tekstūrinius efektus ir dimensinius dažus. Labiau tradicinio popieriaus atžvilgiu „Antalis“ yra sukūręs naują dekoratyvinio popieriaus kategoriją, skirtą specialiai skaitmeninėms technologijoms: jūs būsite sužavėti!

 

„Antalio“ skaitmeninių produktų kategorija apima naujausias medžiagas ir puikų dekoratyvinį popierių, kuris suteiks Jums įkvėpimo!

„Antalis“ turi atrinkęs medžiagass, specialiai skirtas visoms skaitmeninėms technologijoms: rašalinei „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ spaudai. Jus nustebins produktų įvairovė ir skaitmeninės spaudos kokybė.

 • Junkitės PRIE „ANTALIO“ D2B TINKLO

  „Antalis“ klientams reguliariai organizuoja įvairius renginius visose Europos šalyse, kuriose turi prekybos atstovybes ir parduotuves. Šie renginiai suteikia fantastiškas galimybes palaikyti ryšius su skaitmeninės spaudos rinkos dalyviais ir „Antalio“ d2b („Skaitmeninės technologijos verslui“) tinklu: ryšių ir rinkodaros agentūromis, spaudos paslaugų teikėjais, skaitmeninės spaudos įrenginių gamintojais, popieriaus gamintojais…

  Šie renginiai suteiks jums galimybę įgyti naujų idėjų dėl rinkodaros kampanijų, dalintis žiniomis, sužinoti naujausias rinkos tendencijas ir užmegzti naujus kontaktus.

  Sužinoti daugiau
 • „ANTALIO“ PRODUKTŲ ĮVAIROVĖ

  „Antalio“ d2b produktų asortimentą sudaro platus kreidinio, nekreidinio, dekoratyvinio popieriaus ir specialiųjų medžiagų pasirinkimas. Kiekviena iš šių 4 produktų kategorijų apima įvairius produktų kategorijos tipus, kurie suteikia skaitmeninės spaudos paslaugų teikėjams galimybę naudoti visų rūšių medžiagas.

  - Nekreidinis popierius „HP Indigo“ ir „Dry Toner“ skaitmeninės spaudos įrenginiams: „Image Digicolor“ spalvotiems lazeriniams įrenginiams – tai specialios kokybės nekreidinis popierius, pasižymintis išskirtiniu baltumu ir glotnumu.

  - „Arjowiggins“ dekoratyvinis popierius: „Antalis“ yra vienintelis popieriaus tiekėjas, siūlantis visą „Arjowiggins“ dekoratyvinio popieriaus asortimentą skaitmeninei spaudai: šis asortimentas apima didelį aukščiausios kokybės balto, įvairios tekstūros ir spalvoto popieriaus pasirinkimą, kuris yra visiškai suderinamas su skaitmeninėmis technologijomis.

  Specialieji produktai: lipniosios medžiagos, grafinis kartonas ir sintetinės medžiagos taip pat įeina į „Antalio“ skaitmeninių produktų asortimentą. Unikalių medžiagų derinimas su naujausiomis skaitmeninės spaudos galimybėmis padeda sukurti išskirtinius visų rūšių spausdintus dokumentus.