Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie Mus

Logo_D2B_259x194.jpg

D2B  STRATEGIJA

Skaitmeninė spauda keičia spaudos pasaulį. „Antalis“ „d2b“ strategijos iniciatyvomis siekia padėti savo klientams, susiduriantiems su įvairiais šios nuolat kintančios rinkos iššūkiais, išnaudoti inovacijas ir nepraleisti naujų verslo galimybių.

Šiandien skaitmeninė spauda sudaro 15 % visos spaudos rinkos pajamų Europoje (šaltinis: „Pira“), o rinkos tyrimai patvirtina, kad ši dalis išlaikys pastovaus augimo tendenciją ir 2018 m. sieks daugiau nei 30 %.

Kaip „Antalis“ padeda savo klientams ?

„Antalis“ suburia skaitmeninės spaudos spaustuvininkus, komunikacijos agentūras, reklamuotojus, leidėjus, popieriaus gamintojus, skaitmeninės įrangos gamintojus, privačius skaitmeninės produkcijos centrus ir komercinius greitosios spaudos paslaugų teikėjus ir skatina dalintis patirtimi, žiniomis bei visiems tinklo dalyviams geriausia praktika.

Trys d2b iniciatyvos tikslai

 

1 - PATEIKTI

tinkamas priemones didelio ir mažo formato skaitmeninei spaudai

img3

 Naudokite pačias tinkamiausias skaitmeninei spaudai priemones. Siūlome įprastą kreidinį ir nekreidinį popierių, kuris visiškai suderinamas su Jūsų naudojamomis skaitmeninėmis spausdinimo mašinomis, INOVACINES MEDŽIAGAS (sintetinį, magnetinį popierių, lipnų popierių ir t.t., suteiksiančius PAPILDOMOS VERTĖS jūsų spaudiniams. Įsigykite „Antalio“ „d2b“ pavyzdžių katalogą – tai kiekvieno spaustuvininko spausdinimo medžiagų „biblija“.

 

2 - DALINTIS
patirtimi ir geriausia praktika su pagrindiniais skaitmeninės spaudos dalyviais

 Dalinkitės patirtimi ir geriausia praktika. „Antalio „d2b“ renginiai (reguliarūs susitikimai, vykstantys visoje Europoje) suburia reklamuotojus, leidėjus, spaustuvininkus, skaitmeninės įrangos gamintojus. Tai puiki galimybė gauti informacijos apie naujas medijas (sintetines, magnetines ir t.t.) ir naujas technines galimybes (balti dažai, dimensinis rašalas, tekstūros efektai ir t.t.).

Sužinoti daugiau apie d2b profilį

 

3 - INFORMUOTI
reklamos agentūras, dizainerius, prekių ženklų savininkus apie skaitmeninės spaudos naudą

img3

„Antalio“ popieriaus produktų rinkodaros komandos, veikiančios visose Europos šalyse, įrodo sukuriamą pridėtinę vertę, kurią suteikia skaitmeninė spauda, naudojant naujas spausdinimo medžiagas, technikos inovacijas ir naujus produktų naudojimo būdus, pavyzdžiui, suasmeninimą, spausdinimą pagal poreikį ir įvairių medijų rinkodaros kampanijas.
 

Daugiau apie d2b pavyzdžių katalogus
 • ANTALIO skaitmeniniai produktai

  Atraskite skaitmeninius produktus ir informaciją kaip juos naudoti.

   

 • Jūsų d2b PROFILIAI

  Norite prisijungti prie Antalio" d2b tinklo ir pasinaudoti naujomis verslo galimybėmis? 

   

  Sužinoti daugiau