Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie mus

 • Antalis Creative Power

  Būdamas vienu iš didžiausiu popieriaus didmenininku rinkoje, Antalis siekia pasiūlyti jums - dizaineriams, komunikacijos ir rinkodaros specialistams, galutiniams vartotojams ir spaustuvininkams bei leidėjams, plačiausią dekoratyvinių popierių pasirinkimą.

  Pasirinkdami dekoratyvinį popierių vietoj įprastinio kreiduoto ar nekreiduoto, jūs galite ne tik sustiprinti konceptą, bet ir perduodama žinutė gali tapti aktualesne, veiksmingesne ir reikšmingesne. Štai todėl jums pristatome mūsų iniciatyvą „Antalis Creative Power“, kuri apjungia didelį Antalio produktų ir susijusių paslaugų asortimentą. Madingos vyraujančios spalvos, metališkas žvilgesys ir skaidrumas, įvairūs atspalviai, moderni tekstūra ir neįprasti, nauji popieriaus apdailos elementai suteiks Jums galimybę įgyvendinti pačius įvairiausius kūrybinius sprendimus, kad informaciją ar siunčiamą žinią perduotumėte tikrai išradingai. Mes norime padėti Jums pasirinkti popierių tinkamai.

  Reikia patarimo? Norite pavyzdžių?
Reikia patarimo?
 •  

  Creative_Power_89x57.pngpopierius

  Mes siūlome daugiau nei 2000 įvairių spalvų, atspalvių, rūšių, tekstūros ir lyginamojo svorio popieriaus pasirinkimą, kurių tarpe rasite tokius ženklus kaip Conqueror, Keykolour, Pop’set, Rives ir Curious Collection.

  Didelis asortimento atnaujinimas 2018/2019 metais ne tik pasipildė nauja šiuolaikinių modernių pilkų atspalvių „Conqueror“ palete, bet ir  atnaujinta pastelinių atspalvių „Curious Metallics“ kolekcija, išplėstu iki 48 spalvų spektro „Keaykolour“ asortimentu, na o visiškai naujos „Curious Alchemy“ spalvos įkūnija Antalio naujovių siekį.

  Daugelis šių dekoratyvinių popierių yra skirti skaitmeninei spaudai bei turi derančius vokus. Šis didžiulis pasirinkimas tarp spalvų, paviršių, tekstūrų ir storių padeda rasti geriausią kūrybinį sprendimą bet kokiems dizaino iššūkiams.

 •  

  Creative_Power_89x57.pngpaskirtis
   

  Dekoratyvinis popierius puikiai tinka litografijai, šilkografijai, UV lakavimui, iškiliaspaudei, folijavimui, termografijai, lankstymui, bigavimui, pjaustymui lazeriu ir laminavimo procesams, siekiant sukurti vizualiai nepamirštamus idėjų įgyvendinimus. Skaitmeninė spauda suteikia galimybę spausdinti mažais kiekiais ar greitai pakeisti failus ir taip dar labiau, atsižvelgiant į galutinį vartotoją, personalizuoti dizainą.

  Dekoratyvinis popierius naudojamias skirtingose srityse, tokiose kaip mada, paslaugų sektorius, dizainas, architektūra ir kitose. Tokie garsūs prabangos prekių ženklai kaip „Lancel“, „Pierre Hermé“, „Hôtel de Crillon“ renkasi Antalio tiekiamą dekoratyvinį popierių ir tai padeda jiems pasiekti klientą. Net ir tie, kas kasdieniam darbe nenaudoja dekoratyvinio popieriaus, renkasi jį renginiams ar ypatingoms progoms, suprasdami kokį stiprų įspūdį, jį pasitelkus, galima sukurti.

   

  Sužinoti apie paskirtį
 •  

  Creative_Power_89x57.pngekspertai
   

  Norėdami jums padėti iš didžiulio popieriaus asortimento išsirinkti būtent jūsų projektams reikalingą popierių ar kitas medžiagas, mes subūrėme ekspertų komandą. Šie aukštos kvalifikacijos konsultantai patars jums ir papasakos ne tik apie medžiagų pasirinkimo bei pritaikymo galimybes, bet ir supažindins su naujausiomis tendencijomis rinkoje. Atvykę pas mus, į Grafinio dizaino centrą Vilniuje ar Kaune, galėsite pamatyti ne tik popieriaus, bet ir atliktų darbų pavyzdžius.

  Susisiekite su mūsų ekspertais
 •  

  Creative_Power_89x57.pngGrafinio dizaino centrai
   

  Šiandien Grafinio dizaino centruose Vilniuje ir Kaune rasite platų ne tik popieriaus, bet ir įvairių medžiagų pavyzdžių bei įrangos pasirinkimą. Tai puiki galimybė pasisemti idėjų, pasidomėti tendencijomis, naujomis galimybėmis, eksperimentuoti ir nevaržomai kurti.

  Grafinio dizaino centrai kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai.

  Kviečiame klientus naudotis mūsų patalpomis – organizuokite renginius savo klientams pas mus. Grafinio dizaino centruose pasirūpinome viskuo – ne tik jaukia aplinka ir profesionalia pagalba, bet ir gardžia kava.

   

  Apsilankykite Grafinio dizaino centruose
 •  

  Creative_Power_89x57.pngpavyzdžiai

  Išsirinkote popierių, bet nežinote kaip atrodys jau įgyvendinta Jūsų idėja? Tam Antalis sukūrė „Dummy“ paslaugą – tai ypač naudinga leidinių maketų dirbtuvė. Čia galite užsisakyti planuojamo spausdinti leidinio maketą (angl. „dummy“ reiškia lėlę arba gaminio maketą, pavyzdį). Galėsite jį liesti, tyrinėti, įvertinti leidinį be spaudos, pasirinkti norimą popieriaus rūšį, lyginamąjį svorį, įrišimo, susegimo ar lankstymo būdą, įspaudus ir kitas svarbias detales.

  Išbandyti "dummy" paslaugą
 •  

  Creative_Power_89x57.pngrenginiai
   

  Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai. Pasinerkite į gyvą ir smagų mokymąsi kiekvieną kartą.

  Kartą per ketvirtį organizuojame „Popieriaus mokyklą“, kur pasakojame apie popieriaus gamybą, jo sandarą, savybes ir apdorojimą, tinkamą spaudą bei kitą naudingą ir reikalingą informaciją apie popierių.

  Naujausią informaciją apie artėjančius mokymus galite rasti mūsų FB paskyroje.