Dėmesio: nuo 11.04 d. iki 12.31 d. laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų laikinai nepriims.

Apie mus

Vebinaras COALA COVERSAFE™ - ANTIMICROBIAL PROTECTIVE ADHESIVE SOLUTION

2020/11/26

Džiaugiamės turėdami ir galėdami jums pristatyti savo asortimente esantį naują, unikalų produktą - „Coala Coversafe ™“ – lipnią plėvelę, pasižyminčią išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis. Tai nauja natūrali mineralinės keramikos  mikrosferų technologija, kurios dėka į įvairias medžiagas galima įkomponuoti mikrosferas, neprarandant jų efektyvumo. Šią technologiją sukūrė kompanija „Pylote“, o produkto Coala Coversafe ™“ gamintojas - įmonė „Gergonne Industrie“.

Kviečiame dalyvauti internetiniame seminare ir gauti informaciją iš pirmų lūpų!

„COALA COVERSAFE™ - ANTIMICROBIAL PROTECTIVE ADHESIVE SOLUTION"

KADA? LAPKRIČIO 26 D. | 10.00 - 11.00 val.

Vebinaras vyks anglų kalba.

REGISTRUOTIS

Vebinaro lektoriai:

  • François Martin iš „Gergonne Industrie“ papasakos apie jų gaminamą plėvelę Coala Coversafe ™ ir pristatys „Pylote“ sukurtą technologiją. Jis - būtent tas specialistas, kuris ne tik pasidalins su jumis visais produkto aspektais, bet ir pristatys svarbiausias naujienas apie gaminį.
  • Carole Dillenseger | „Antalio“ vaizdinės reklamos  padalinio vadovė pristatys, kokios pagrindinės priežastys lėmė, kad „Antalis“ pasirinko šį produktą ir apibendrins pagrindinius ir svarbiausius argumentus, kodėl jūs galite ir turite.
paperman