Apie mus

Kauno GDC

Jau greitai!

2019/04/01

Džiaugiamės galėdami pranešti apie netrukus duris atversiantį „Antalio“ naująjį Grafinio dizaino centrą Kaune!

Tai bus daugiau nei Grafinio dizaino centras „Antalio“ biure Vilniuje - čia demonstruosime platų „Antalio“  parduodamos įrangos asortimentą, įrengsime būtiniausių reklamos gamybos medžiagų „greitosios pagalbos“ sandėlį, kuriame bus galima atsiimti užsakytas prekes. Tai bus ir „Antalio“ kauniečių biuras, susitikimų su klientais vieta, seminarų, užsiėmimų erdvė. Čia bus galima rasti įvairiausius „Antalio“ parduodamų prekių pavyzdžius (spaudos, reklamos gamybos, kt.), demonstruosime sėkmingus gaminius, įgyvendinsime medžiagų panaudojimo idėjas.

Kada startuojame? Biuras veikia jau dabar, nuolat instaliuojame vis naują įrangą, įrenginėjame patalpas. Tai yra mūsų kūrybinė erdvė, kurioje eksperimentuosime, bandysime, mokysimės, dalinsimės savo patirtimi su klientais - todėl nesame numatę konkrečios atidarymo datos. 

Mūsų naująjį centrą rasite adresu Raudondvario pl. 106, Kaunas. Tam, kad jūsų apsilankymas būtų kokybiškas, susitikimus raginame sutarti iš anksto. Galite paskambinti jus aptarnaujančiam vadybininkui/-ei, arba bendruoju telefonu (8-5) 2496 688 - klientų aptarnavimo vadybininkės jums maloniai pagelbės!