Dėmesio: nuo 11.04 d. iki 12.31 d. laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų laikinai nepriims.

Apie mus

[product] Naujiena! Apsauga nuo virusų ir bakterijų!

2020/10/28

 

table_verre900x397.jpeg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalis pristato savo klientams inovatyvų produktą rinkoje - Coala Coversafe™ lipnią plėvelę, pasižyminčią išskirtinėmis antimikrobinėmis savybėmis.

 

Sužinoti daugiau apie produktą     Užsisakyti internetu     

Atsisiųsti klijavimo instrukciją

 

Šiuo metu, kai ypatingai didelis dėmesys skiriamas saugai bei sanitarinėms sąlygoms, Antalis nori savo klientams pasiūlyti geriausius novatoriškus sprendimus, galinčius garantuoti saugią aplinką ir sėkmingą veiklos tęstinumą.

Coala CoversafeTM  greitai ir efektyviai naikina virusus - net 99,99% visų virusų per 1 valandą.

Į Coala CoversafeTM integruotą naturalią antimikrobinę technologiją sukūrė ir užpatentavo prancūzų kompanija „Pylote".

Ši apsauginė lipni plėvelė yra ne tik veiksminga, plona, skaidri ir matinė, bet ir saugi bei nekenksminga odai. Aplinkai draugiška technologija leidžia plėvelę naudoti įvairiose srityse: maitinimo įstaigose, švietimo ir ugdymo įstaigose, visuomeninėse patalpose, viešajame transporte, buityje ir kitur. Ja galima klijuoti ant įvairių paviršių, tokių kaip prekystaliai, lietimui jautrūs ekranai, įranga, dozatoriai, durų rankenos, stalai, jungikliai ir kita.

Coala CoversafeTM tai paprastas sprendimas leidžiantis sumažinti virusų ir bakterijų perdavimo riziką bei taupantis laiką ir pinigus, lyginant su dezinfekcinių skysčių naudojimu. Plėvelę lengva užklijuoti ir pašalinti.

 

 

paperman