Apie mus

Antalis - ZÜND atstovas Baltijos šalyse ir Suomijoje

2019/04/10

Antalis Baltijos šalyse ir Suomijoje pradeda bendradarbiavimą su IPDG, atstovaujantį bene žinomiausias pasaulyje plokščiastales pjaustykles – ZÜND (Šveicarija). Naujas bedradarbiavimas apjungia daugiametę IPDG kompetenciją ZÜND pjaustyklių aptarnavime su Antalio įrangos ir mežiagų spektru reklamos bei industrinėms rinkoms.

„Labai džiaugiamės galėdami pradėti partnerystę, kuri yra abipusiai naudinga tiek mūsų klientams, tiek ir mūsų esamiems tiekėjams. Šis susitarimas iliustruoja mūsų siekį siūlyti ne tik pilną kokybiškų vaizdinės reklamos medžiagų asortimentą, bet ir kuo platesnį profesionalių įrengimų spektrą. Antalio siūlomos įrangos pasirinkimas Baltijos šalyse ir Suomijoje ir toliau progresyviai augs, atitinkant augančius mūsų klientų poreikius. Mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai mielai padės pasirinkti optimaliausius sprendimus jūsų verslui bei užtikrins ilgalaikį techninį servisą“, - Egidijus Ramanauskas, Antalio Vaizdinės reklamos medžiagų plėtros direktorius Baltijos šalims ir Suomijai.

Ar tai būtų prekybos vietų mobilūs stendai iš kartono, tentinių audinių, ar ženklinimo sprendimai iš akrilo plokščių – pasitelkiant Zünd CNC pjovimo technologiją lengvai įveiksite šių ir kitų medžiagų pjovimo iššūkius bei galėsite pasirinkti įvairius apdirbimo būdus. Bendradarbiavimas su Antaliu suteiks galimybę pasiūlyti platų produktų asortimentą, pradedant spauda bei baigiant pjovimu, bei sustiprins technologinių naujovių (know-how) pritaikymą” - Claes Fagerblom, IPDG  generalinis direktorius.