Dėmesio: laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų taip pat nepriims.

GDC PASLAUGOS

GDC-260x195.JPG

GRAFINIO 
DIZAINO CENTRO PASLAUGOS

Pradžioje buvo popierius. „Antalis“ to niekada nepamirš. Tačiau šiandien Grafinio dizaino centruose rasite daug daugiau, nei vien popierių. Tikime, kad Lietuvos profesionalai verti tokio pat modernaus dizaino centro, kokį „Antalis“ turi Paryžiuje ar Singapūre. Todėl ketiname Jus maloniai nustebinti įvairiausių grafinio dizaino medžiagų gausa. Čia tai, ką tik galite įsivaizduoti: plėvelės ir lipnios medžiagos, kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius... Ir tai dar ne pabaiga.
Net didžiausi dalykai prasideda nuo mažų. Todėl grafinio dizaino centruose pasirūpinome viskuo – ne tik jaukia aplinka ir profesionalia pagalba, bet ir gardžia kava.

Ateikite. Palieskite. Derinkite. Atraskite. Ir kurkite.

 • Asortimentas 

  Asortimentas. Čia rasite A4 formato popieriaus ir kartono, A5 šilkinio popieriaus, įvairių formatų vokų pavyzdžius, vaizdinės reklamos gamybos medžiagų pavyzdžių vėduokles ir dar daugiau.

   

 • PAVYZDŽIŲ SIUNTIMAS

  Pavyzdžių siuntimas. Esant poreikiui, A4 formato popieriaus ir kartono ar nedidelio formato reklamos medžiagų pavyzdžius „Antalio" darbuotojai išsiųs į bet kurį Lietuvos miestą vos per 24 valandas.

 • POPIERIAUS KATALOGAI

  Įkvėpimas nemėgsta būti varžomas. Grafinio dizaino centras siūlo daug įvairių mūsų bei gamintojų katalogų, spaudos pavyzdžių. Tai puiki galimybė pasisemti idėjų, pasidomėti naujienomis, naujomis galimybėmis, eksperimentuoti ir nevaržomai kurti. 
  Tiesiog užsukite, atsiverskite ir mėgaukitės.
 • SEMINARAI, UŽSIĖMIMAI IR KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

  Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai. Pasinerkite į gyvą ir smagų mokymąsi kiekvieną kartą.
  Sužinoti daugiau
 • klientų renginiai

  Klientų renginiai savo klientams. Kviečiame klientus naudotis mūsų patalpomis - tiesiog susisiekite ir suderinkite detales.

  Susisiekti
paperman