Dėmesio: laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų taip pat nepriims.

Grafinio Dizaino Centras

GDC_logo_spalv_259x194.jpg

GRAFINIO 
DIZAINO CENTRAS

Kūrybiškiems ir reikliems profesionalams

Pradžioje buvo popierius. Ir popierius visada bus klasika. Tačiau šiandien „Antalis“ grafinio dizaino specialistams siūlo daug daugiau.

Mūsų grafinio dizaino centrai aprėpia tokią idėjų ir galimybių gausą, kuri nustebins net visko mačiusius profesionalus. Mūsų centrai neabejotinai jau tapo traukos tašku ieškantiems inovacijų, kokybės ir naujų techninių sprendimų.

Kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius, plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai – dar ne viskas. Grafinio dizaino centruose Vilniuje ir Kaune visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

Užsukite. Atraskite. Kurkite.

Vilniaus ir Kauno GDC nuo kovo 13 d. iki sekančio pranešimo neprims lankytojų. Dėl konsultacijų ar pavyzdžių kreipkitės gdc@antalis.com arba tel. 8 5 2649 649

VILNIAUS GRAFINIO DIZAINO CENTRAS  
Ukmergės g. 280,  Vilnius        

 

KAUNO GRAFINIO DIZAINO CENTRAS 
Raudondvario pl. 106, Kaunas 

 

www.gdc.lt 

 • GDC paslaugos

  Grafinio dizaino centre rasite daug daugiau, nei vien popierių. Tikime, kad Lietuvos profesionalai verti tokio pat modernaus dizaino centro, kokį „Antalis“ turi Paryžiuje ar Singapūre. Todėl ketiname Jus maloniai nustebinti įvairiausių grafinio dizaino medžiagų gausa. Čia tai, ką tik galite įsivaizduoti: plėvelės ir lipnios medžiagos, kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius... Ir tai dar ne pabaiga.
  Sužinoti daugiau
 • GDC seminarai

  Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai. Pasinerkite į gyvą ir smagų mokymąsi kiekvieną kartą!

   

  Sužinoti daugiau
paperman