DUMMY servisas laikinai nepriima užsakymų. Atsinaujinus užsakymų priėmimui - informuosime.

Grafinio Dizaino Centras

GDC_logo_259x194.jpg

GRAFINIO 
DIZAINO CENTRAS

Kūrybiškiems ir reikliems profesionalams

Dėmesio!

Kviečiame apsilankyti atsinaujinusiame Grafinio dizaino centre Ukmergės g. 280, Vilnius.

Pradžioje buvo popierius. Ir popierius visada bus klasika. Tačiau šiandien „Antalis“ grafinio dizaino specialistams siūlo daug daugiau.

Duris atvėręs grafinio dizaino centras aprėpia tokią idėjų ir galimybių gausą, kuri nustebins net visko mačiusius profesionalus. Centras, interjero originalumu ir paslaugų spektru galintis konkuruoti su „Antalio“ centrais Paryžiuje ir Singapūre, neabejotinai taps traukos tašku ieškantiems inovacijų, kokybės ir naujų techninių sprendimų.

Plėvelės, lipnios medžiagos, plastikai, drobės, tapetai, grindų grafikai skirtos medžiagos, kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius – dar ne viskas. Grafinio dizaino centre visada sulauksite patarimo ir galėsite pagurkšnoti gardžios kavos. O norinčius eksperimentuoti ir mokytis kviesime į unikalius praktinius seminarus, kurių filosofija – mažiau skaičių, daugiau diskusijų bei realių situacijų.

Užsukite. Atraskite. Kurkite.

 • GDC paslaugos

  Grafinio dizaino centre rasite daug daugiau, nei vien popierių. Tikime, kad Lietuvos profesionalai verti tokio pat modernaus dizaino centro, kokį „Antalis“ turi Paryžiuje ar Singapūre. Todėl ketiname Jus maloniai nustebinti įvairiausių grafinio dizaino medžiagų gausa. Čia tai, ką tik galite įsivaizduoti: plėvelės ir lipnios medžiagos, kartonai, spalvotas ir dekoratyvinis popierius... Ir tai dar ne pabaiga.
  Sužinoti daugiau
 • GDC seminarai

  Grafinio dizaino centras kviečia Jus tobulėti ir mokytis. Seminarai, mokymai, kūrybinės ir praktinės dirbtuvės suteiks Jums galimybę atrasti naujas medžiagas, jų panaudojimo galimybes, sprendimus ir daryti tai įdomiai. Pasinerkite į gyvą ir smagų mokymąsi kiekvieną kartą!

   

  Sužinoti daugiau