Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie mus

About_Us_History_259x194.jpg

Tarptautinė  „Antalio" istorija

Bendrovė „Antalis" įkurta 2000 metais, susijungus daugiau kaip 40 tarptautinių platinimo įmonių visame pasaulyje. Antalis (Euronext Paris : ANTA) yra pasaulio lyderis (ne JAV) popieriaus ir pramoninės pakuotės platinimo srityje, antrasis Europoje vaizdinės reklamos medžiagų platintojas. 
Aiški verslo vizija, bendra patirtis ir visų dalyvių stiprybė padėjo „Antaliui" tapti pirmaujančia įmone Europoje.  Subalansuota gamyba ir pardavimas, bendros tiekimo ir logistikos sistemos, unikalus prekės ženklas ir aiški verslo vizija, globalus požiūris į verslą ir didelė patirtis vietinėse rinkose padėjo „Antaliui" sukurti ir siūlyti klientams didžiausią ir išsamiausią prekių ir paslaugų asortimentą.

 

Tokia unikali padėtis rinkoje yra strateginių veiksmų, vykdytų pastaruosius du dešimtmečius, rezultatas:

 • 1991: susijungus prancūzų įmonei „Arjomari Prioux" ir britų įmonei „Wiggins Teape Appleton" įkurta bendrovė „Arjo-Wiggins Appleton". Pardavimo padalinys buvo pavadintas „Arjowiggins Merchanting" ir sujungė du bendrovių „Arjomari-Prioux" ir „Wiggins Teape Appleton" prekybos padalinius.
 • 2000:  „Arjowiggins Merchanting" tapo „Antalis". Kiekvienoje šalyje skirtingi prekiniai vardai, priklausantys kompanijai „Arjowiggins Merchanting", buvo pavadinti tuo pačiu grupės vardu: „Antalis". Pavyzdžiui, „Wiggins Teape" (JK), „Tomas Redondo" (Ispanija), „Arjomari Diffusion" (Prancūzija), „Mühlebach" (Šveicarija), „Haseldonckx" (Belgija) ir „Alpha Papier" (Olandija) – visi buvo pervadinti į „Antalis".
 • 2007: „Antalis" įsigijo įmonę „The Map Merchant Group", bendrovės „M-real" popieriaus pardavimo padalinį. Po šio įsigijimo „Antalis" tapo pirmaujančia popieriaus platinimo bendrove Europoje ir ketvirtąja pagal dydį pasaulyje. Bendrovei „Antalis" pavyko išplėsti teikiamų paslaugų teritoriją ir į kitas šalis, ypač Skandinavijos, Baltijos jūros ir Rytų Europos regionuose.
 •  Pastaraisiais metais daugiausia dėmesio buvo skiriama naujai įsigytoms didelį potencialą turinčioms pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagų įmonėms, tokioms kaip „Pack 2000“ Vokietijoje, „Ambassador“ Jungtinėje Karalystėje ir neseniai „Abitek“ Čilės, pakavimo įmonei „Branopac" Čekijoje ir Vokietijoje įsikūrusiai vaizdinės reklamos medžiagų kompanijai „Macron“. Šios naujai įsijungusios įmonės sutvirtino „Antalio“ grupės lyderio pozicijas popieriaus, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagų platinimo rinkose.
 • 2013: „Antalis" įsigijo įmonę „Xerox Document Supplies Europe", kuri yra įsikūrusi 16 Europos šalių (Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Airijoje, Italijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Norvegijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje).
 • 2015: „Antalis" įsigijo iš JK „PaperlinX" 3 įmones, dirbančias pakavimo srityje: „Class Packaging", „Donington Packaging Supplies" ir „Parkside Packaging". Šis įsigijimas sustiprins „Antalio", kaip pakavimo produktų tiekėjo, pozicijas Jungtinėje Karalystėje bei „Antalio" grupėje.
 • 2015: „Antalis" įsigijo DATA COPY prekinį ženklą iš bendrovės „Metsä Board“. Įsigijusi šį svarbų prekės ženklą bendrovė „Antalis“ sustiprino savo poziciją biuro popieriaus rinkoje. Tai puikiai atitinka įmonės strategiją ir suteiks pridėtinę vertę klientams, norintiems suderinti universalumą ir aplinkos apsaugą. Prekės ženklą Data Copy „Antalis“ perims š.m. liepos 1 d.
 • 2015: „Antalis" įsigijo Estijos „Hansapakend" įmonę. Šiuo žingsniu „Antalio" įmonė dar labiau pagerino savo poziciją pakavimo produktų rinkoje.
 • 2015: birželį „Antalis" įsigijo danų įmonę „CC & CO", kuri prieš tai priklausė „PaperlinX" grupei. „CC & CO" pagrindinės veiklos sritys pakavimas ir vaizdinė komunikacija.
 • 2016 metų pabaigoje „Antalis“ ir toliau laikosi savo strateginių tikslų įsigyti Pakavimo ir Vaizdinės reklamos medžiagų rinkos dalyvius, o taip pat stiprina savo kaip popieriaus tiekėjo poziciją: „Antalis" įsigijo „TFM Industrial", specialių pakavimo produktų platintoją Peru, kurio pardavimai siekė 5 mln. eurų, taip sustiprindamas savo poziciją Lotynų Amerikoje.
  Tuomet pasirašė sutartį įsigyti Norvegijos vaizdinės reklamos medžiagų platinimo įmonę „Gregersen", kurios pardavimai siekia 6 mln. eurų.
  Dar vienas pirkinys istorinėje popieriaus rinkoje - „Swan Paper", Airijos popieriaus platintojas, kurio apyvarta siekia 13 mln. eurų.
 • 2017 birželio 12 d. „Antalio" įmonių grupė pradedama listinguoti „Euronext". 
 • 2018 „Antalis” įsigyjo IGEPA įmones Švedijoje ir Norvegijoje. Pirkimo procedūra baigta birželio viduryje. 
 •  
 • Daugiau informacijos ieškokite bendrame „Antalio" tinklapyje: www.antalis.com