Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Mūsų projektai

Signs_259x194.jpg

Mūsų  projektai

UAB „Antalis" kaip socialiai atsakinga įmonė, stengiasi dalyvauti įvairiuose socialiniuose bei kūrybiniuose projektuose. Šiame puslapyje Jūs susipažinsite su projektais, kuriuose dalyvaujame, kuriuos remiame. 

 

 • Kam to reikia?!

  UAB Antalis" prisijungė prie profesinės savanorystės projekto „Kam to reikia?!“, kuris yra tarpininkas tarp verslo atstovų, norinčių dalintis savo patirtimi, bei mokyklų, siekiančių mokiniams suteikti reikiamų žinių. Tai  - gyvosios teorijos pamokos mokiniams, kurių metu praktikai įtraukiami į profesinę savanorystę mokyklose, o moksleiviai skatinami kurti, mokytis ir tikėti savimi.
  „Kam to reikia?!“ internetinėje platformoje rasite UAB „Antalis“ projektus apie popieriaus pramonę, aplinkosaugą.

  Daugiau apie projektą
 • CSR Network Lithuania

  UAB „Antalis" prisijungė prie darnaus vystymosi ir įmonių socialinės atsakomybės (ĮSA) specialistų tinklo „CSR Network Lithuania“.  Tinklas siekia suvienyti specialistų žinias, patirtį ir energiją vardan vieno tikslo – skatinti privataus ir viešojo sektoriaus bei kiekvieno Lietuvos piliečio socialinę ir aplinkosauginę atsakomybę – atsakomybę už aplinką, visuomenę, valstybę ir ateities kartas. Šiuo metu tinklas „CSR Network Lithuania“ vienija per 30 Lietuvos specialistų, dirbančių ir/ar savo veikloje aktyviai besidominčių darnaus vystymosi bei socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės temomis. 

  Daugiau apie projektą
 • LAVA 

  Nuo 2014 metų UAB "Antalis" prisijungė prie Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA), kurios misija – skatinti atsakingos veiklos plėtrą, kaip darnaus vystymosi Lietuvoje sąlygą. Asociacija sieks ne tik skleisti atsakingos veiklos idėją, rodyti sektinus pavyzdžius, bet ir formuoti atsakingos veiklos kriterijus. LAVA planuose – teikti metodinę medžiagą, konsultuotis, dalintis patirtimi tarp narių, organizuoti atvirus visuomenei seminarus, konferencijas, mokymus, kitus renginius, bendradarbiauti su darnaus vystymosi tikslų siekiančiomis (įskaitant tarptautines) organizacijomis bei teikti visuomenei ir valstybės institucijomis informaciją apie vykdomą narių atsakingą veiklą, gerosios praktikos pavyzdžius.

  Daugiau apie projektą