Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Apie mus

About_us_Antalis_LT_259x194.JPG

„Antalis“  Lietuvoje

Vienos didžiausių Lietuvoje didmeninės prekybos popieriumi, kartonu, vaizdinės reklamos bei pakavimo medžiagomis įmonės istorija skaičiuojama nuo 1993 metų, kai buvo įkurta BĮ UAB „Baltijos popierius". Per visą laikotarpį vyko nemažai susijungimų, akcininkų pasikeitimų, kol galiausiai 2007 metais „Sequana Capital" dukterinė bendrovė „Antalis", įsigijo „Map Merchant Group" ir tapo didžiausio Europoje ir antro pagal dydį pasaulyje popieriaus pardavėjo dalimi. „Antalis“ vykdo veiklą ne tik Europoje, rytų ir šiaurės šalyse, bet ir Azijoje, Pietų Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Komercinio aljanso su „xpedx" dėka, „Antalis" aptarnauja klientus Šiaurės Amerikoje bei Meksikoje.

 

Mes siūlome platų paslaugų ir produktų asortimentą 6 pagrindinėse veiklos srityse:

 

  • Biuro prekės: platus biuro popieriaus ir vokų asortimentas įvairiam naudojimui: kopijavimui, spausdinimui ir kitoms reikmėms.
  • Spaudos prekės: kreidinis ir nekreidinis, lipnus ir dekoratyvinis popierius bei kartonas spaustuvėms, leidykloms, dizaineriams ir reklamos agentūroms.
  • Skaitmeninės spaudos prekės: kreidinis popierius, nekreidinis popierius, specialieji produktai, dekoratyvinis popierius.
  • Vaizdinės reklamos medžiagos: sintetinis popierius, plastikai, lipnios plėvelės, PVC, tentai, tinklai, įvairios tekstilinės ir kitos medžiagos specialiems poreikiams.
  • Pakavimo produktai: pakavimo medžiagos, lipnios juostos, įvairios dėžės.
  • Švaros prekės namams ir verslui: tualetinis popierius, rankšluosčiai, servetėlės, nosinaitės, muilai ir kitos švaros prekės verslui ir namams.

 

Šiuo metu „Antalis UAB“ yra lyderis spaudos bei biuro produktų rinkose ir sparčiai auga, aktyviai plečiasi į naujas sritis - produktai skaitmeninei spaudai, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagos bei įranga, įvairūs specialiosios paskirties produktai. Įmonių grupė siūlo klientams unikalią logistikos sistemą, centrinius sandėlius Rygoje, Stokholme ir Varšuvoje. Taip užtikrinamas plačiausias ir greičiausiai pasiekiamas prekių asortimentas.
Nuo 2007 metų „Antalis” yra įsidiegusi FSC® (FSC-C101533) ir PEFC standartus ir gavusi jų sertifikatus. Tai garantuoja, kad Lietuvos spaustuvėms įsidiegus FSC® ir PEFC standartus yra galimybė gauti pagal FSC® ir PEFC sistemas sertifikuotą popierių bei kartoną iš vietinio tiekėjo.
2014 m. „Creditinfo” pripažino „Antalį“ viena „Stipriausių įmonių Lietuvoje“.

Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse, kurį organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio bei Aplinkos ministerijomis bei socialiniais partneriais:

2014 m. „Antaliui“ įteikta „Metų aplinkosaugos įmonė 2013“ nominacija už aukščiausių kokybės ir aplinkosaugos standartų užtikrinimą visoje tiekimo grandinėje.
2015 m. „Antaliui“ įteiktas papildomas sertifikatas „Metų aplinkosaugos įmonė 2014“ už tvaraus verslo vystymą ir aplinkosaugos projektų plėtojimą ir sklaidą.
2015 m. „Antaliui“ įteiktas papildomas sertifikatas „Metų bendruomeniškiausia įmonė 2014“ už aktyvų įsitraukimą į bendruomenės ugdymą aplinkosauginiais klausimais ir socialinę atsakomybę puoselėjančių organizacijų sutelkimą bendriems tikslams.
2016 m. „Antalis“ tapo konkurso Verslas atsakingai'' nugalėtoju už ilgametę patirtį vykdant socialinės atsakomybės veiklas.