Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Office et Reprographie

BIURO PRODUKTAI

Antalis siūlo platų biuro produktų asortimentą. Kas bebūtumėte – mažmenininkas, didmenininkas, privati ar viešoji įmonė, įvertinkite mūsų biuro produktų katalogą, tenkinsiantį visus jūsų kasdienius reikalavimus: čia rasite standartinį ir prabangų, baltą ir spalvotą popierių, pagamintą iš perdirbtų arba neperdirbtų žaliavų, vokus, gaminius lazerinei arba rašalinei spaudai, archyvavimui skirtą popierių ir kitas prekes.

Prekės spalvotiems lazeriniams spausdintuvams ir specialiosios prekės (17)

Papier copieur laser couleur - Copieur Laser Couleur & Spécialités

Mūsų prekių spalvotiems lazeriniams spausdintuvams ir specialiųjų prekių kategorija – tai platus popieriaus pasirinkimas spalvotai spaudai naudojant bet kokią lazerinę ar rašalinę įrangą. Šie aukštos kokybės produktai užtikrins puikią visų spausdintuvais ar kopijavimo aparatais spausdinamų dokumentų kokybę.

„Premium“ kategorijos biuro popierius (21)

Papier de bureau premium

Aukščiausios kokybės biuro popierius, platus baltos spalvos atspalvių, glotnumo ir purumo pasirinkimas, skirtas spausdinti pristatymams ir spalvotiems dokumentams, tenkinantis visus lūkesčius dėl spaudinių kokybės spausdinant visų rūšių biuro įranga.

Biuro popierius verslui (2)

Papier de bureau premium - Papiers de Bureau Multifonction

Jūsų naudojamas popierius perduos svarbius verslo pranešimus ir pasakys apie jus ne mažiau už jame įrašytus žodžius ar vaizdus. Štai kodėl Business Office produktai siūlo platų aukštos kokybės popieriaus pasirinkimą visų rūšių biuro įrangai.

Prekės

Standartinis biuro popierius (6)

Papiers de bureau - Papiers de Bureau Standard

Standartinis biuro popierius kasdieniam naudojimui, idealiai tinka naudoti fakso aparatams ir biuro spausdintuvams, taip pat nestringančiam didelių apimčių spausdinimui, gaunant kokybiškus rezultatus.

Perdirbtas biuro popierius (1)

Popierius skirtas iliustracijų ir spalvotų dokumentų spausdinimui, jo sudėtyje yra perdirbtų antrinių žaliavų, tai padeda biurų tiekėjams atrasti labiausiai pageidautiną ir mažiau kenksmingą aplinkai sprendimą. Įvertinkite mūsų popieriaus kolekciją iš perdirbtų antrinių žaliavų, skirtą privačiam ir profesionaliam naudojimui.