Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Papier autocopiant

SAVAIMINIO KOPIJAVIMO POPIERIUS

Savaiminio kopijavimo popierius yra plačiai naudojamas visame pasaulyje, tiek paprastoms dokumentų formoms, tiek finansiniams dokumentams ir tt. Ritiniais ar lapais, skaitmeninei ar ofsetinei spaudai... Viską rasite Antalio asortimente.

  CB – viršutinis lapas (6)

  Papier autocopiant - Supérieur CB - 1er feuillet

  CB – tai daugiasluoksnių savaiminio kopijavimo blankų originalieji arba viršutiniai lapai su jautria spaudimui, perkeliančia vaizdą danga atvirkštinėje pusėje. Todėl ypač svarbu pasirinkti geriausios siūlomos rinkoje kokybės produktus, užtikrinančius puikią ofsetinę spaudą ir sklandų spausdinimą. Daugiau nebeieškokite, mes tai turime!

  Prekės

  CFB – vidurinis lapas (20)

  CFB – tai jautrūs spaudimui daugiasluoksnių savaiminio kopijavimo blankų tarpiniai lapai, kurie ir priima, ir perkelia vaizdą (jautriausi lapai). Todėl ypač svarbu pasirinkti geriausios siūlomos rinkoje kokybės produktus, užtikrinančius puikią ofsetinę spaudą ir sklandų spausdinimą. Daugiau nebeieškokite, mes tai turime!

  CF – apatinis lapas (19)

  Papier autocopiant - Supérieur CF - Dernier Feuillet

  CF – tai daugiasluoksnių savaiminio kopijavimo blankų apatiniai lapai, kuriuose atsispaudžia perkeliamas vaizdas. Jie nėra jautrūs spaudimui ir gali būti tvarkomi kaip standartinis popierius. Tačiau svarbu pasirinkti geriausios siūlomos rinkoje kokybės produktus, užtikrinančius puikią ofsetinę spaudą ir sklandų spausdinimą.

  Komplektai (9)

  Šie savaiminio kopijavimo produktai gali būti įvairių matmenų, sudaryti iš 2, 3 ir 4 lapų su specialia danga galinėje pusėje. Tai puikus sprendimas, kai spausdintinė informacija turi būti identiška visose komplekto dalyse. Pažvelkite į mūsų pasiūlymą ir pasirinkite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius.

  Pagalbinės prekės (2)

  Produits papier autocopiant

  Pagalbiniai produktai, papildantys mūsų siūlomą savaiminio kopijavimo popierių. Tai įrišimo klijai, savaime atsiskiriantys klijai, neutralizavimo dažai ir įrišimo juostelės.