Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Papier couché Grand Format - [Offset spécial Numérique]

NEKREIDINIS POPIERIUS

Visų rūšių tradicinis popierius ofsetinei spaudai, taip pat bandominės spaudos popierius reklamai paštu, blankams ir formoms, suteikiantis platų nekreidinio popieriaus pasirinkimą, atitinkantį bet kokius jūsų poreikius.

„Premium“ kategorijos popierius (174)

Papier Offset - Offset Premium

Aukščiausios kokybės popierius, pagamintas pagal griežtus kokybės standartus, puikiai tinkantis spaudai ir tiražavimui.

Perdirbtas popierius (36)

Papier Offset - Offset Recyclé

Kategorija produktų, gaminamų iš perdirbtų antrinių žaliavų. Tai puikus pasirinkimas norintiems prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

Popierius orgtechnikai (9)

Papier Offset - Offset Preprint & Laser

Jums reikia derinti ofsetinę spaudą su individualizuota lazerine arba rašaline spauda? Mūsų popieriaus išankstinei spaudai kategorija skirta kaip tik jums: siūlome platų popieriaus pasirinkimą, tad tikrai rasite jums reikiamo baltumo, purumo, neskaidrumo popierių už prieinamą kainą visiems firminiams blankams, užsakymams, kuponams, programėlėms, tiesioginei reklamai paštu, veiklos ataskaitoms, užsakymams paštu...

Standartinis popierius (135)

Offset Standard

Aukščiausios kokybės produktai puikiai tinka bet kokiems darbams, kai reikalingas aukštos kokybės popierius.

Spalvotas popierius dideliais lapais (170)

Papier Offset couleur - Offset Couleur

Sodrios, ryškios, pastelinės, šviesios, madingos arba klasikinės… visa paletė, leidžianti matyti gyvenimo spalvas! Mūsų nekreidinio spalvoto popieriaus asortimente atrasite geriausiai jums tinkamą atspalvį. Taip pat siūlome popierių iš perdirbtų antrinių žaliavų, didelį matmenų ir lyginamųjų svorių pasirinkimą, popierių lazerinei spaudai ir priderintus vokus.