NEKREIDINIS POPIERIUS

Visų rūšių tradicinis popierius ofsetinei spaudai, taip pat bandominės spaudos popierius reklamai paštu, blankams ir formoms, suteikiantis platų nekreidinio popieriaus pasirinkimą, atitinkantį bet kokius jūsų poreikius.

„Premium“ kategorijos popierius (174)

Aukščiausios kokybės popierius, pagamintas pagal griežtus kokybės standartus, puikiai tinkantis spaudai ir tiražavimui.

Perdirbtas popierius (28)

Kategorija produktų, gaminamų iš perdirbtų antrinių žaliavų. Tai puikus pasirinkimas norintiems prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

Popierius orgtechnikai (9)

Jums reikia derinti ofsetinę spaudą su individualizuota lazerine arba rašaline spauda? Mūsų popieriaus išankstinei spaudai kategorija skirta kaip tik jums: siūlome platų popieriaus pasirinkimą, tad tikrai rasite jums reikiamo baltumo, purumo, neskaidrumo popierių už prieinamą kainą visiems firminiams blankams, užsakymams, kuponams, programėlėms, tiesioginei reklamai paštu, veiklos ataskaitoms, užsakymams paštu...

Standartinis popierius (88)

Aukščiausios kokybės produktai puikiai tinka bet kokiems darbams, kai reikalingas aukštos kokybės popierius.

Spalvotas popierius dideliais lapais (170)

Sodrios, ryškios, pastelinės, šviesios, madingos arba klasikinės… visa paletė, leidžianti matyti gyvenimo spalvas! Mūsų nekreidinio spalvoto popieriaus asortimente atrasite geriausiai jums tinkamą atspalvį. Taip pat siūlome popierių iš perdirbtų antrinių žaliavų, didelį matmenų ir lyginamųjų svorių pasirinkimą, popierių lazerinei spaudai ir priderintus vokus.