Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

Couchés pour le Visual Com

KREIDINIS POPIERIUS

Platus kreidinio popieriaus pasirinkimas, taip pat perdirbti, sertifikuoti produktai, tenkinantys visų klientų reikmes.

Užliejamo kreidavimo popierius (1)

Papier couché Chrome

Užlieto kreidavimo produktai, tiek baltos spalvos, tiek kitų įvairių šiuolaikiškų spalvų.

Perdirbtas popierius (8)

Recyclé

Kategorija produktų, gaminamų iš perdirbtų antrinių žaliavų. Tai puikus pasirinkimas norintiems prisidėti prie aplinkos išsaugojimo.

Balintos celiuliozės popierius (259)

Recyclé - Sans Bois

Standartinis kreidinis popierius be medienos masės skirtas kasdieniams spaudos darbams. Puikiai tinka spaudai, užtikrina ypatingą spaudinių kokybę. Tikrai padarys jums įspūdį savo kokybe, patvirtintomis aplinkosauginėmis charakteristikomis ir tinkamumu visoms spausdinimo technikoms. Taip pat siūlome platų kreidinio popieriaus pasirinkimą: įvairių matmenų, lyginamųjų svorių, natūralių baltos (white) ir dramblio kaulo (ivory) spalvos atspalvių, su blizgiu, šilkiniu ar matiniu paviršiumi.

Labai purus popierius (75)

Papier couché - Couché Bouffant

Norėtumėte suteikti savo dokumentams papildomų privalumų? Turite išbandyti ypač purų unikalios faktūros, malonų paliesti kreidinį popierių, spausdinant nepaliekantį atspaudų ant kito lapo ir suteiksiantį visiems jūsų spaudiniams tobulą kokybę.

Medienos masės popierius (43)

Papier couché - Couché avec Traces de Bois

Katalogai, žurnalai, brošiūros, vadovėliai, tiesioginė reklama paštu… kodėl tam nepanaudojus kreidinio popieriaus su medienos mase? Šis neskaidrus, itin purus ir puikiai tinkamas tiražavimui popierius idealiai tinka dokumentams, kuriuose yra daug teksto arba daug puslapių.