PREKIŲ KATALOGAS

DEKORATYVINIS POPIERIUS IR FIRMINIS STILIUS

Išskirtinis popieriaus spalvų, paviršių, tekstūros ir lyginamojo svorio asortimentas suteiks Jūsų darbams neužmirštamą įspūdį.

Metališkojo blizgesio popierius ir vokai (80)

Informuoti apie savo produktus geriausiu įmanomu būdu. Niekas taip nepagerins jūsų rinkodaros komunikacijų kokybės, kaip šios kategorijos metališkojo blizgesio popierius.

Skaidrus popierius ir vokai (12)

Įvairių spalvų skaidrūs produktai sužadina susidomėjimą ir suteikia kūrybiškumo aukštos kokybės rinkodaros komunikacijai. Naudojant juos kartu su Curious Metallics efektas bus dar įspūdingesnis.

Lygus popierius ir vokai (121)

Jeigu manote, kad wove tekstūros popierius neįkvepia, pažvelkite į šią kategoriją atidžiau. Įvairūs apdailos būdai ir šiuolaikiškos spalvos buvo sukurtos norint padėti jums atrasti popierių, geriausiai tinkantį jūsų komunikacijai, prabangioms pakuotėms arba sveikinimo atvirukams – ir tai tik keletas galimų šios kategorijos gaminių naudojimo būdų.

Ypač lygus popierius ir vokai (13)

Ant glotnaus, elegantiško, ypač aukštos kokybės popieriaus atspausdintos verslo komunikacijos prikaustys kiekvieno žvilgsnį.

Tekstūrinis popierius ir vokai (139)

Maloni paliesti faktūra prideda patrauklumo, ši tekstūrinio popieriaus kategorija yra viena geriausių ir moderniausių. Šis popierius tikrai sužadins jūsų klientų emocijas.