Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

PREKIŲ KATALOGAS

VAIZDINĖS REKLAMOS MEDŽIAGOS

Laikas būti pastebėtam!
Vaizdinė reklama - tai informacijos ir idėjų pateikimas vaizdine išraiška, kai ji aiškiai matoma, lengvai pastebima ir perskaitoma. Bet kuris prekės ženklas turi išsiskirti iš kitų ar perteikti originalią idėją ar mintį, tad jis turi atrodyti patraukliai, kokybiškai bei išskirtinai.
Mes didžiuojamės, galėdami pasiūlyti jums plačiausią vaizdinės reklamos medžiagų asortimentą, atstovaudami gerai pasaulyje žinomus gamintojus.

Sintetinės plokštės (27)

Rinkdamiesi sintetines plokštes, turite gerai pagalvoti apie galutinį produktą ir jo paskirtį, atsižvelgti į tai, kurios produkto savybės yra pačios svarbiausios. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų jis gali būti pagamintas ir kokią naudą tai gali suteikti galutiniam produktui. Plokštės gali būti įvairių storių ir formatų. Tiesioginei spaudai ant plokštės rinkitės atitinkamai tam skirtus produktus - rezultatas nustebins ne tik jus, bet ir įnoringiausius jūsų užsakovus!

Kartonas ir putų kartono plokštės (12)

Rinkdamiesi kartono ar putų kartono plokštes, turite gerai pagalvoti apie galutinį produktą ir jo paskirtį, atsižvelgti į tai, kurios produkto sąvybės yra pačios svarbiausios. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų jis gali būti pagamintas ir kokią naudą tai gali suteikti galutiniam produktui. Plokštės gali būti įvairių storių ir formatų. Tiesioginei spaudai ant plokštės rinkitės atitinkamai tam skirtus produktus - rezultatas nustebins ne tik jus, bet ir įnoringiausius jūsų užsakovus!

Popierius plačiaformatei spaudai (38)

Papel gran formato - Comunicacion visual

Popierius yra vis dar plačiausiai pasaulyje naudojama komunikacijos priemonė. Vaizdinės reklamos sritis - ne išimtis. Siūlome plačiausią popieriaus asortimentą plačiaformatei spaudai!

Lipnios plėvelės plačiaformatei spaudai (113)

Lipnios plėvelės yra bene dažniausiai naudojamos medžiagos vaizdinės reklamos srityje. Plačiaformatė spauda suteikia daugiau galimybių išreikšti prekės ženklo žinutę vaizdingiau. Ar žinojote, kad turime plačiausią lipnių plėvelių plačiaformatei spaudai asortimentą?
Trumpalaikiam ir ilgalaikiam naudojimui, lygiems ir išgaubtiems ar net patiems sudėtingiausiems 3D paviršiams. Rasite viską, ko jums reikia!

Laminavimo plėvelės (69)

Laminaciones - Comunicación visual

Platus laminavimo plėvelių asortimentas visiems Jūsų darbams ir poreikiams.