Dėmesio: laikinai negalimas prekių atsiėmimas iš "Antalis" UAB sandėlio. Biurai bei Grafinio Dizaino centrai lankytojų taip pat nepriims.

PREKIŲ KATALOGAS

VAIZDINĖS REKLAMOS MEDŽIAGOS

Vaizdinė reklama - tai informacijos ir idėjų pateikimas vaizdine išraiška. Mes siūlome platų vaizdinės reklamos medžiagų asortimentą.

Sintetinės plokštės (28)

Rinkdamiesi sintetines plokštes, turite gerai pagalvoti apie galutinį produktą ir jo paskirtį, atsižvelgti į tai, kurios produkto savybės yra pačios svarbiausios. Plokštės gali būti įvairių storių ir formatų, bei skirtos tiesioginei spaudai ant plokštės.

Kartonas ir putų kartono plokštės (12)

Rinkdamiesi kartono ar putų kartono plokštes, turite gerai pagalvoti apie galutinį produktą ir jo paskirtį, atsižvelgti į tai, kurios produkto savybės yra pačios svarbiausios. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų jis gali būti pagamintas ir kokią naudą tai gali suteikti galutiniam produktui. Plokštės gali būti įvairių storių ir formatų. Tiesioginei spaudai ant plokštės rinkitės atitinkamai tam skirtus produktus - rezultatas nustebins ne tik jus, bet ir įnoringiausius jūsų užsakovus!

Popierius plačiaformatei spaudai (36)

Papel gran formato - Comunicacion visual

Atraskite itin platų popieriaus asortimentą plačiaformatei skaitmeninei spaudai!

Lipnios plėvelės plačiaformatei spaudai (109)

Rinkitės iš plačiaformatei skaitmeninei spaudai skirtų lipnių plėvelių asortimento produktus lygiems, išgaubtiems ir sudėtingiems 3D paviršiams.

Laminavimo plėvelės (60)

Laminaciones - Comunicación visual

Platus laminavimo plėvelių asortimentas visiems Jūsų darbams ir poreikiams.

paperman