Dėmesio: nuo 05.18 d. skambučių centro darbo laikas I-V 8-17 val.

PREKIŲ KATALOGAS

POPIERIUS IR VOKAI SU SPECIALIU RELJEFU

Tradicinių ir modernių tekstūrų pasirinkimas įkvepia sukurti dėmesį traukiantį dizainą.

Rives Design (10)

Rives asortimentą sudaro įvairių tekstūrų popierius, įkvėptas mados tendencijų ir audinių faktūrų - vilnos, odos ir panašių paviršių imitacijos. Rives Design rafinuota, smulki tinklinė tekstūra suteiks jūsų dizainui ir spaudiniams įspūdingumo.

Rives Design vokai (3)

Logo Rives

Rives asortimentą sudaro įvairių tekstūrų popierius, įkvėptas mados tendencijų ir audinių faktūrų - vilnos, odos ir panašių paviršių imitacijos. Rives Design vokų
rafinuota, smulki tinklinė tekstūra suteiks jūsų dizainui ir laiškams įspūdingumo.

Rives Dot (5)

Logo Rives

Rives asortimentą sudaro įvairių tekstūrų popierius, įkvėptas mados tendencijų ir audinių faktūrų - vilnos, odos ir panašių paviršių imitacijos. Rives Dot - popierius taškelių paviršiaus tekstūra.

Rives Linear (3)

Logo Rives

Rives asortimentą sudaro įvairių tekstūrų popierius, įkvėptas mados tendencijų ir audinių faktūrų - vilnos, odos ir panašių paviršių imitacijos. Rives Linear šiuolaikiškas popierius plonų linijų tekstūra.

Rives Linear vokai (1)

Logo Rives

Rives asortimentą sudaro įvairių tekstūrų popierius, įkvėptas mados tendencijų ir audinių faktūrų - vilnos, odos ir panašių paviršių imitacijos. Rives Linear šiuolaikiški vokai su plonų linijų tekstūra.