Dėmesio: nuo 05.18 d. klientų aptarnavimo centro darbo laikas I-V 8-17 val.

PREKIŲ KATALOGAS

Creatives Paper

DEKORATYVINIS POPIERIUS IR FIRMINIS STILIUS

Išskirtinis popieriaus spalvų, paviršių, tekstūros ir lyginamojo svorio asortimentas suteiks Jūsų darbams neužmirštamą įspūdį.

Blankai (1)

Business Stationery

Popierius, kuriame pateikiate svarbius verslo pranešimus, pasako apie Jus nė kiek ne mažiau, nei žodžiai ar nuotraukos. Būtent todėl mūsų asortimentas suteikia galimybę rinktis iš inovacinių ir šiuolaikiškų paviršių, spalvų ir vandens ženklų popieriaus. Popieriaus kolekcijos gali būti tiekiamos su priderintais vokais.

Metališkojo blizgesio popierius ir vokai (114)

Papier couché métallique - Couché Métallique

Informuoti apie savo produktus geriausiu įmanomu būdu. Niekas taip nepagerins jūsų rinkodaros komunikacijų kokybės, kaip šios kategorijos metališkojo blizgesio popierius.

Skaidrus popierius ir vokai (12)

Papier de création - Papier transparent

Įvairių spalvų skaidrūs produktai sužadina susidomėjimą ir suteikia kūrybiškumo aukštos kokybės rinkodaros komunikacijai. Naudojant juos kartu su Curious Metallics efektas bus dar įspūdingesnis.

Lygus popierius ir vokai (166)

Papier Vélin - Papier Vélin

Jeigu manote, kad wove tekstūros popierius neįkvepia, pažvelkite į šią kategoriją atidžiau. Įvairūs apdailos būdai ir šiuolaikiškos spalvos buvo sukurtos norint padėti jums atrasti popierių, geriausiai tinkantį jūsų komunikacijai, prabangioms pakuotėms arba sveikinimo atvirukams – ir tai tik keletas galimų šios kategorijos gaminių naudojimo būdų.

Ypač lygus popierius ir vokai (12)

Papier Vélin - Papier Satiné

Ant glotnaus, elegantiško, ypač aukštos kokybės popieriaus atspausdintos verslo komunikacijos prikaustys kiekvieno žvilgsnį.